Головна сторінка
Головна сторінка
меню

 

Головна
АСТУ
Президія
Каталоги
Організації
Чемпіонати України 2021
Чемпіонати України 2020
Чемпіонати України 2019
Змагання 2021
Змагання 2020
Змагання 2019
Змагання 2002-2018
Онлайн реєстрація
Результати змагань
Рейтинг IDSA
Pro-Am
Футбол
Карате USKF
Навчання
Контакти

 

оголошення

Official web-site of International Dance Sport Association

 


WDC World Series Professional 2012

28-29 січня 2012 року у Києві відбулися відкриті міжнародні рейтингові змагання

WDC WORLD SERIES PROFESSIONAL STANDARD & LATIN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-DANCE
IDSA WORLD CHAMPIONSHIP STANDARD & LATIN

Опубліковано результати змагань...

 

 

Вітаємо Вас на офіційній сторінці змагань

We welcome you on the official web page of the

WDC WORLD SERIES PROFESSIONAL STANDARD & LATIN

WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-DANCE

IDSA WORLD CHAMPIONSHIP STANDARD & LATIN

 

 

Прохання до танцювальних пар та тренерів прискорити онлайн реєстрацію у зв’язку з тим, що 17 січня 2012 року списки пар будуть подані на друкування буклету.

До уваги танцювальних пар, тренерів та супроводжуючих:
Резервація готелю Інтерконтиненталь та Президент готель - Яна –e-mail: joewazere@gmail.com

 

Положення про проведення WDC World Super Series Professional Ballroom and Latin

Наказ про участь збірної команди України зі спортивного таню у чемпіонаті світу WDC AL за програмою 10 танців та у чемпіонаті світу IDSA серед юніорів 1, 2, молоді 1, 2, дорослих, сеньйорів за стандартною і латиноамериканською прораммами.

Список збірної команди України зі спортивного танцю для участь у чемпіонаті світу WDC AL за програмою 10 танців та у чемпіонаті світу IDSA серед юніорів 1, 2, молоді 1, 2, дорослих, сеньйорів за стандартною і латиноамериканською прораммами, які відбудуться з 28 по 29 січня 2012 року м.Київ (Україна)

 

29 січня 2012 року у вечірньому відділенні змагань відбудуться показові виступи чемпіонав світу з европейської програми Arunas Bizokas & Katusha Demidova

 

Adjudicators - Судді:
1. Alan Fletcher - UK
2.Alexandr Shichkin – Russia
3.Anatoly Trilisky – Israel
4.Andra Vaidilaite - Canada
5.Andrey Boushchik - Russia
6.Andrey Pechernikov - Russia     
7.Arunas Bizokas – USA
8.Bernd Bork - Germany
9.Carol Powell – UK
10.Cristian Bertini – Italy
11.Donnie Burns – Scotland
12.Ekaterina Baroulina – Russia
13.Elena Lebedeva – Slovakia
14.Elena Minaeva-Russia
15.Evgeniy Ryupin-Russia
16.Hannes Emrich – UK
17.Heidi Burns – USA
18.Igor Mikhalkov – Russia
19.Irina Condratieva – Moldova
20.Irina Maximova - Russia
21.Ivailo Tonchev - Bulgaria
22.Jerry Abrate - Italy
23.John Wood – UK
24.Katusha Demidova - USA
25.Oleg Kudinov – Russia
26.Oleksandr Skarlato – Ukraine
27.Olena Lemishko - Ukraine
28.Lev Pyankov – Russia
29.Len Armstrong - UK
30.Luca Tonello – Italy
31.Maurizio Vescovo – Canada
32.Marek Sienkiewicz – Poland
33.Maxim Condratiev – Romania
34.Mirko Gozzoli- Italy
35.Nunzio Mariano - Italy
36.Polina Teplenko – Russia
37.Rene Barsi - France
38.Rita Short - UK
39.Robert Bellinger - UK
40.Sergii Marych – Ukraine
41.Snieguole Wood - UK
42.Stanislav Popov – Russia
43.Stefan Ossenkop – Germany
44.Warren Boyce - UK
45.Vytautas Duknauskas – Lithuania
46.Yana Pokrovskaya - Russia
47.Yulia Lesokhina - Ukraine
48.Zuzanna Mlodawska - Poland

Sport Inspector - Vitaliy Grygorovych
Chairman - Svyatoslav Vlokh



Вся інформація відносно Про-Ам програми – info@temtem.it , Катерина Боруліна, моб. +79163522632

All information concerning Pro-Am program - info@temtem.it , Ekaterina Baroulina, cell  +79163522632

 

Перед змаганнями (25-27 січня 2012 року) відбудуться навчально-тренувальні збори (Training Camp).

Приватні лекції в стандартній програмі (Standard): Carol Powell, Rita Short, Arunas Bizokas, Katusha Demidova, Warren Boyce, John Wood, Len Armstrong, Stefan Ossenkop, Luca Tonello, Ekaterina Baroulina

Приватні лекції в латиноамериканській програмі (Latin): Donnie Burns, Heidi Burns, Hannes Emrich, Jerry Abrate, Alan Fletcher, Maurizio Vescovo, Oleksandr Skarlato, Yulia Lesokhina, Ivailo Tonchev

 

Телекомпанія НТВ+ забезпечує телезйомку та трансляцію змагань

Спорткоментатори та телеведучі: Станіслав Попов та Олександра Лаптєва

 

Організатори змагань: АСТУ, Dance Academy, Святослав Влох

Organizers: Ukrainian Dance Sport Association, Dance Academy, Svyatoslav Vlokh

Телефони для довідок:

  • т.р.: (044) 239 23 35
  • т.м.: (067) 442 75 34
  • факс: (044) 289 02 51

Email:  udsa@gu.kiev.ua

vlokh@udsa.com.ua

 

 

 

Сайт создал Денис Парфёнов

© 1992-2019 Асоціація спортивного танцю України