Головна сторінка
Головна сторінка
меню

 

Головна
АСТУ
Президія
Каталоги
Організації
Чемпіонати України 2021
Чемпіонати України 2020
Чемпіонати України 2019
Змагання 2021
Змагання 2020
Змагання 2019
Змагання 2002-2018
Онлайн реєстрація
Результати змагань
Рейтинг IDSA
Pro-Am
Футбол
Карате USKF
Навчання
Контакти

 

оголошення

Official web-site of International Dance Sport Association

 


IDSA World Cup St, La, 10-Dance 2012

15-16 грудня 2012 року у Києві відбулиться відкриті міжнародні рейтингові змагання IDSA World Cup St, La, 10-Dance

Результати змагань

 

 

 

 

Entry Form - Запрошення

Registration - Реєстрація

Registered Couples - Зареєстровані пари

 

Adjudicators - Судді:

  1. Alan Fletcher – UK,
  2. Aleksey Kolodkin – Russia,
  3. Alexey Tishin - Russia,
  4. Boleslaw Bara – Poland,
  5. Brian Watson - Germany,
  6. Bulaniy Maksim -  Ukraine,
  7. Christian Bertini - Italy,
  8. Daniele Ginnetti - Italy,
  9. David Burtov - Ukraine,
  10. Ekaterina Baroulina – Russia,
  11. Ella Ivanova - Ukraine,
  12. Galina Shustin - Israel,
  13. Galina Iakovenko – Russia,
  14. Gennadiy Khavkin - Ukraine,
  15. Igor Soronovych – Ukraine,
  16. Ievgen Kashkovskiy – Ukraine,
  17. Ivan Krylov – Russia, 
  18. Irina Maksimova – Russia,
  19. Irina Condratieva – Moldova, 
  20. Jerry Abrate – Italy,
  21. John Wood – UK,
  22. Kees Goedegebuur – Holland,
  23. Kenny Welsh – Great Britain, 
  24. Oleksandr Skarlato – Ukraine,
  25. Oleh Kochniev - Ukraine,
  26. Olena Dyban - Ukraine,
  27. Oleksandra Lapteva - Ukraine,
  28. Olena Lemishko – Ukraine,
  29. Olena Golovashchenko – Ukraine,
  30. Carol Powell – UK,
  31. Hanse Galke – Germany,
  32. Maksim Condratiev – Romania,
  33. Marek Sienkiewicz – Poland,
  34. Nikolay Klyushin – Russia,
  35. Polina Teplenko – Russia, 
  36. Robert Bellinger – UK,
  37. Nataliia Biedniagina – Ukraine,
  38. Ruslan Golovashchenko – Ukraine,
  39. Sergii Kravchuk – Ukraine,
  40. Sergii Savkov – Ukraine,
  41. Stefan Ossenkop – Germany,
  42. Valentyna Fedorchuk - Ukraine,
  43. Veronika Galiguzova - Ukraine,
  44. Viktor Paliy - Ukraine,
  45. Vladislav Borodinov - Russia,
  46. Vytautas Duknauskas – Lithuania, 
  47. Yana Pokrovskaya – Russia,
  48. Yulia Lesokhina – Ukraine,
  49. Yuriy Vasiutyak – Ukraine,
  50. Yuriy Prochko - Ukraine

 

Реєстрація відбувається на підставі класифікаційних книжок дійсних на 2012 рік. 

 

Prize money in amateur ballroom, latin, 10 dance:

700 euro – 1st place

600 euro – 2nd place

500 euro – 3rd place

400 euro – 4th place

300 euro – 5th place

200 euro – 6th place

 

Вся інформація стосовно Про-Ам програми – info@temtem.it , Катерина Боруліна, моб. +79163522632

All information concerning Pro-Am program - info@temtem.it , Ekaterina Baroulina, cell  +79163522632
 
Перед змаганнями (13-14 грудня 2012 року) відбудуться навчально-тренувальні збори (Training Camp):

Приватні лекції в стандартній програмі (Standard): Kenny Welsh – UK, Carol Powell - UK, Ekaterina Baroulina - Russia, John Wood - UK

Приватні лекції в латиноамериканській програмі (Latin): Alan Fletcher – UK, Bryan Watson - Germany, Hans Galke – Germany, Oleksandr Skarlato - Ukraine, Yulia Lesokhina - Ukraine, Jerry Abrate - Italy, Vladislav Borodinov - Russia,

 

Онлайн трансляція змагань:

 

 

 

 

Телекомпанія НТВ+ забезпечує телезйомку та трансляцію змагань:

 

 

 

 

Спорткоментатори та телеведучі: Станіслав Попов та Олександра Лаптєва

 

Організатори змагань:

UKRAINIAN  DANCE  SPORT ASSOCIATION
Svyatoslav Vlokh, UDSA President,
phone/fax: +380442890251, cell: +380674427534
ww.udsa.com.ua e-mail: vlokh@udsa.com.ua
DANCE CLUB ‘SPORTDANS’, KYIV
Olena Lemishko +38 067 442 03 84
Valentyna Fedorhuk, +38 067 247 03 00
e-mail: sportdans@ukr.net
 


 

 

Сайт создал Денис Парфёнов

© 1992-2019 Асоціація спортивного танцю України