Головна сторінка
Головна сторінка
меню

 

Головна
АСТУ
Президія
Каталоги
Організації
Чемпіонати України 2020
Чемпіонати України 2019
Змагання 2020
Змагання 2019
Змагання 2002-2018
Онлайн реєстрація
Результати змагань
Рейтинг IDSA
Pro-Am
Футбол
Карате USKF
Навчання
Контакти

 

оголошення

Official web-site of International Dance Sport Association

 


WDC World Series Professional 2013

26-27 січня 2013 року у Києві відбудлиься відкриті міжнародні рейтингові змагання

WDC WORLD SERIES PROFESSIONAL STANDARD & LATIN,
WDC AL WORLD 10-DANCE CHAMPIONSHIP,
IDSA WORLD CHAMPIONSHIP STANDARD & LATIN

Опубліковано результати змагань

 

 

 

 

Вітаємо Вас на офіційній сторінці змагань

We welcome you on the official web page of the

 

WDC WORLD SERIES PROFESSIONAL STANDARD & LATIN

WDC AL WORLD 10-DANCE CHAMPIONSHIP

IDSA WORLD CHAMPIONSHIP STANDARD & LATIN

 

RESULTS

FULL RESULTS

Adjudicators - Судді:
  1. Alan Fletcher – UK,
  2. Anatoly Trilisky– Israel,
  3. Anastasiia Fedchyshyna – Ukraine,
  4. Andra Vaidilaite - Canada,
  5. Andrey Boushchik – Russia,
  6. Andrew Sinkinson,
  7. Andrey Pechernikov - Russia,
  8. Arunas Bizokas - USA,
  9. Carol Powell – UK,
  10. Cristian Bertini – Italy,
  11. Daniele Ginnetti - Italy,
  12. David Burtov – Ukraine,
  13. Denis Donskoy – Ukraine,
  14. Denys Fedorov - Ukraine,
  15. Denys Ryeka – Ukraine,
  16. Donnie Burns– Scotland,
  17. Gennadiy Khavkin – Ukraine,
  18. Heidi Burnes – USA,
  19. Ekaterina Baroulina - Russia,
  20. Elena Lebedeva - Slovakia,
  21. Ella Ivanova – Ukraine,
  22. Igor Mikhalkov – Russia,
  23. Igor Soronovych – Ukraine,
  24. Igor Volkov – Ukraine,
  25. Igor Yaremenko - Ukraine,
  26. Irina Condratieva – Moldova,
  27. Irina Maximova - Russia,
  28. Hannes Emrich– UK,
  29. John Wood - UK,
  30. Katusha Demidova - USA,
  31. Karl Breuer - Germany,
  32. Lev Pyankov - Russia,
  33. Luca Tonello - Italy,
  34. Jerry Abrate - Italy,
  35. Marek Sienkiewicz– Poland,
  36. Marina Aleshina - Russia,
  37. Mariia Galtseva - Ukraine,
  38. Maurizio Vescovo – Canada,
  39. Maksym Bulanyy - Ukraine,
  40. Maryna Litke - Ukraine,
  41. Maxim Condratiev – Romania,
  42. Nunzio Mariano – Italy,
  43. Oleg Kudinov - Russia,
  44. Oleg Kochniev  - Ukraine,
  45. Oleksandr Gorodetskyi – Ukraine,
  46. Oleksandr Skarlato - Ukraine,
  47. Oleksandra Lapteva - Ukraine,
  48. Oleksii Ivanets – Great Britain,
  49. Oleksii Balla - Ukraine,
  50. Olena Dyban - Ukraine,
  51. Olena Lemishko – Ukraine,
  52. Olena Kara - Syria,
  53. Polina Teplenko - Russia,
  54. Rene Barsi - France,
  55. Robert Bellinger - UK,
  56. Roman Myrkin - Ukraine,
  57. Roman Sadykov - Russia,
  58. Ruslan Golovashchenko - Ukraine,
  59. Ruslan Shevchenko - Ukraine,
  60. Sergii Kravchuk – Ukraine,
  61. Sergii Frantsen – Ukraine,
  62. Sergii Savkov - Ukraine,
  63. Snieguole Wood - UK,
  64. Stanislav Popov– Russia,
  65. Stefan Ossenkop - Germany,
  66. Svetlana Pyankova  – Russia,
  67. Valentyna Fedorchuk - Ukraine,
  68. Veronika Galiguzova – Ukraine,
  69. Viktor Paliy – Ukraine,
  70. Viktoriia Rudenko – Ukraine,
  71. Vitalii Kizil – Ukraine,
  72. Vitalii Rudenko – Ukraine,
  73. Volodymyr Marhenko – Ukraine,
  74. Vladislav Borodinov - Russia, 
  75. Vyacheslav Kryklyvyy - Ukraine,
  76. Vytautas Duknauskas – Lithuania,
  77. Yana Pokrovskaya - Russia,
  78. Yana Yaroslavska - Ukraine,
  79. Yevgeniy Ryupin – Russia,
  80. Yulia Lesokhina - Ukraine,
  81. Yuriy Vasiutyak - Ukraine,
  82. Yuriy Prochko – Ukraine,
  83. Zlatko Stojkovich - Serbia
Sport Inspector: Vitaliy Grygorovych

Chairman:
Robert Bellinger - UK

Sport commentators:
Stanislav Popov, Oleksandra Lapteva

Organizers:
Valentina Fedorchuk, Olena Lemishko
 

Prize money Professional World Series Standard & Latin:
1st place – 2500 euro
2nd place – 1500 euro
3rd place – 1000 euro
4th place- 750 euro
5th place – 500 euro
6th place – 250 euro
Semi-final  - 100 euro

Prize money in Amateur Standard, Latin, 10-Dance:
700 euro – 1st place
600 euro – 2nd place
500 euro – 3rd place
400 euro – 4th place
300 euro – 5th place
200 euro – 6th place

 

Вся інформація відносно Про-Ам програми – info@temtem.it , Катерина Боруліна, моб. +79163522632

All information concerning Pro-Am program - info@temtem.it , Ekaterina Baroulina, cell  +79163522632

Pro-Am Entryform

Pro-Am Timetable

 

Перед змаганнями (24-25 січня 2013 року) відбудуться навчально-тренувальні збори (Training Camp).

Приватні лекції в стандартній програмі (Standard): Andrew Sinkinson – UK, Arunas Bizokas - USA, Carol Powell – UK, Luca Tonello - Italy, Katusha Demidova - USA, John Wood - UK, Ekaterina Baroulina - Russia, Snieguole Wood - UK, Denis Donskoy – Ukraine, Mariia Galtseva - Ukraine,

Приватні лекції в латиноамериканській програмі (Latin): Alan Fletcher – UK, Andra Vaidilaite - Canada, Donnie Burns– Scotland, Heidi Burnes – USA, Hannes Emrich– UK, Jerry Abrate - Italy, Oleksandr Skarlato - Ukraine, Maurizio Vescovo – Canada, Riccardo Cocchi – USA, Yulia Lesokhina - Ukraine, Yulia Zagoruychenko – USA, Vyacheslav Kryklyvyy – Ukraine, Vladislav Borodinov - Russia

Замовлення лекцій за телефоном: +38093 965 15 90  

 

Онлайн трансляція змагань:

 

 

 

 

Телекомпанія НТВ+ забезпечує телезйомку та трансляцію змагань:

 

 

 

 

 

Організатори змагань:

UKRAINIAN  DANCE  SPORT ASSOCIATION
Svyatoslav Vlokh, UDSA President,
phone/fax: +380442890251, cell: +380674427534
ww.udsa.com.ua e-mail: vlokh@udsa.com.ua

DANCE CLUB ‘SPORTDANS’, KYIV
Olena Lemishko +38 067 442 03 84
Valentyna Fedorhuk, +38 067 247 03 00
e-mail: sportdans@ukr.net

 

 

 

Сайт создал Денис Парфёнов

© 1992-2019 Асоціація спортивного танцю України