Головна сторінка
Головна сторінка
меню

 

Головна
ДОКУМЕНТИ
Президія
Каталоги
Організації
Змагання 2002-2022
Змагання 2023
Змагання 2024
Рейтинг IDSA
Футбол
Карате USKF
Контакти

 

оголошення

Official web-site of International Dance Sport Association

 


Стаття. Артур Набок

 


Асоціація спортивного танцю України пишається успіхом українських танцюристів за кордоном!

Член Асоціації спортивного танцю України Артур Набок є яскравим прикладом реалізації своїх спортивних амбіцій  та тренерського потенціалу за межами України.

Артур з дитинства займався спортивними танцями та досягнув високих результатів представляючи Україну.

У 2017 році вирішив продовжувати спортивну кар’єру у США і вже за декілька років Артур стає призером найбільших змагань світового рівня у Англії (“The Universal)”, Китаї (“Blackpool Dance Festival China”) та США (“Ohio Star Ball”, “Embassy Ballroom Championships”) , а участь у національному чемпіонаті Америки U.S. National Amateur Dancesport Championships 2019 (Provo, UT, USA) 09.03.2019 привела його до фіналу чемпіонату та 4-ої сходинки п’єдесталу серед більш ніж 300 танцювальних пар.  

За три роки він неодноразово приїздив до України з нагоди участі у всеукраїнських змаганнях, зокрема у якості судді чемпіонату України серед молоді 1 у червні 2018 року та  Кубку України серед юніорів 2 у червні 2019 року.  

Водночас Артур продовжує тренерську діяльність, готуючи американських танцюристів всіх рівнів та вікових категорій у європейській та латиноамериканській програмах до виступів на титульних змаганнях зі спортивних танців. Його вихованці багаторазово ставали призерами міжнародних відкритих змагань та фестивалів зі спортивних танців.

Асоціація спортивного танцю України продовжує стежити за виступами Артура та бажає  наполегливості і наснаги у підкоренні нових вершин.

   
 

© 1992-2024 Асоціація спортивного танцю України