Головна сторінка
Головна сторінка
меню

 

Головна
ДОКУМЕНТИ
Президія
Каталоги
Організації
Змагання 2002-2022
Змагання 2023
Змагання 2024
Рейтинг IDSA
Футбол
Карате USKF
Контакти

 

оголошення

Official web-site of International Dance Sport Association

 


Стаття. Професійна танцювальна пара Денис Парфьонов та Тетяна Сопіт

 

Асоціація спортивного танцю України пишається досягненнями своїх вихованців!

 

Професійна танцювальна пара Денис Парфьонов та Тетяна Сопіт є членами Асоціації спортивного танцю України упродовж багатьох років (Тетяна - 15, Денис - понад 30).

Упродовж своєї любительської кар’єри, у категоріях юніори, молодь та дорослі, вони були фіналістами на призерами міжнародних змагань та Національних Чемпіонатів та Кубків України, танцюючи у складі різних танцювальних дуетів європейську та латино-американську програми танців. Також Тетяна є майстром спорту з художньої гімнастики.

З осені 2013 року Денис та Тетяна продовжили свій шлях разом як професійна танцювальна пара виконуючи Європейську програму танців та Європейський Секвей. Останні 10 років вони є членами Національної збірної команди України та успішно представляють нашу державу на міжнародній танцювальній арені.

Денис та Тетяна є Майстрами Спорту Міжнародного Класу.

 

Серед визначних результатів пари хочеться відзначити:

Чемпіони Європи з європейського секвею серед професіоналів (Україна, Львів, 21.02.2015)

Чемпіони України з європейської програми серед професіоналів (Україна, Київ, 19.03.2016)

Чемпіони України з європейського секвею серед професіоналів (2015, 2017, 2018, 2020 роки)

Віце-чемпіони Світу з європейського секвею серед професіоналів (Білорусь, Мінськ, 13.02.2016)

Бронзові призери Кубку Світу з європейської програми серед професіоналів (2015)


 

 

Також упродовж спільної танцювальної кар'єри Денис Парфьонов та Тетяна Сопіт кожного року приймають участь у всесвітньо відомих міжнародних змаганнях в Великобританії (United Kingdom Championships, Blackpool Dance Festival та International Championships) та входять у топ кращих професійних танцювальних пар світу.

Денис та Тетяна є засновниками та головними тренерами спортивного танцювального клубу All Stars у місті Київ (allstars.parfyonov.com.ua), готуючи спортсменів вікових категорій від Ювеналів до Доросліх. А також працюють запрошеними тренерами у багатьох містах України, таких як Київ, Львів, Одеса, Івано-Франківськ, Житомир, Черкаси та інших. Упродовж останніх років їх вихованці досягли значних результатів танцюючи у фіналах відкритих змагань та фестивалів, та успішно представляють Україну на міжнародній танцювальній арені.

Денис Парфьонов та Тетяна Сопіт є суддями міжнародної категорії IDSA.

 

У 2012 році на честь святкування 20 річниці заснування Асоціація спортивного танцю України та 10 річниці заснування Міжнародної Асоціації спортивного танцю (IDSA), Денис Парфьонов отримав від президії АСТУ почесну нагороду за вагомий внесок у розвиток обох організацій, як титулований танцюрист, тренер, суддя та медіа помічник Асоціації спортивного танцю України.

Окрім танцювальної, тренерської та суддівської діяльності, Денис та Тетяна розвивають власний бренд танцювального одягу Your Elegance для змагань, тренувань та суддівства; пишуть статті для міжнародного навчального сайту Amberibis (www.amberibis.com); Тетяна пише оповідання та вірші; Денис є засновником сайту Танцювальна Бібліотека (www.ballroomlibrary.com) та автором книжок.

 

 

 

(с) Асоціація спортивного танцю України, 2022 рік

 

 

© 1992-2024 Асоціація спортивного танцю України